Natura

Zamieszkaj przy parku

Tymczasowa pobyt, a może długoterminowa przeprowadzka? Partynicka5 to 100 funkcjonalnych mieszkań i apartamentów o podwyższonym standardzie. Komfort na kilkumiesięczny pobyt lub długoterminowe zamieszkanie w pięknej dzielnicy Wrocławia tuż przy Parku.

Lokalizacja

Sprawdzony adres

ul. Partynickiej 5 w dzielnicy Krzyki to sprawdzony adres we Wrocławiu. Jedyne 5 minut od autostrady i obwodnicy, 3,5 km od Bielan Wrocławskich i 6,5 km od Wrocławskiego Rynku. To właśnie tu, tuż przy zielonym Parku, na lokatorów czekają nowoczesne apartamenty z elastycznymi warunkami najmu. Główny szlak komunikacyjny sąsiadujący z obiektem zapewnia sprawną i wygodną komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta. Zamiast tracić cenny czas na dojazdy, wykorzystasz go tak, jak lubisz. 

Designerskie wnętrza

To czego szukasz

Szukasz czegoś więcej niż doskonała lokalizacja? Doskonale trafiłeś – oferujemy zakwaterowanie dla ludzi ceniących ponadprzeciętny komfort. Każdy z apartamentów składa się z części sypialnej i wypoczynkowej, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz praktycznej łazienki z prysznicem. Designerskie wnętrza apartamentów przywodzą na myśl funkcjonalne i przytulne domowe przestrzenie. 

Dla każdego

Przystępne ceny

Nasze apartamenty, przewyższają komfortem użytkowania zwyczajne mieszkania dostępne na rynku. Samodzielne przestronne lokale z balkonami i ich pełne wyposażenie to propozycja dla najbardziej wymagających gości. Dzięki nam nie musisz iść na kompromisy – komfort pobytu idzie w parze z przystępną ceną apartamentów. 

Dlaczego warto nam zaufać?

Postaw na doświadczoną firmę

Bezpieczeństwo transakcji
Indywidualna obsługa klienta
Błyskawiczne formalności
Gwarancja ceny i jakości wykonania

Compare listings

Compare